Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

behet baba dhe gjysh brenda nje jave

E pazakontë, 23 vjeçari bëhet baba dhe gjush brenda një jave

E padëgjuar më parë por ja që ka ndodhur dhe kështu. Të bëhesh baba dhe gjush brenda një jave. Një histori e pazakontë mësohet...

Lajmet e fundit