Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

behen prinder

Çifti i njohur shqiptar bëhen prindër për herë të dytë (FOTO)

Dy koreografët e njohur e trupës së baletit në Top Channel janë bërë prindër për herë të dytë. Ditën e sotme...

Një surpizë e mrekullueshme për çiftin simpatik, do bëhen prindër për herë të parë

Gëzimit të festave i shtohet dhe lajmi i mrekullueshëm, i bekimit me një foshnje. Notari i art Ryan Lochte dhe partnerja...

Lajmet e fundit