Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

behen prinder Besi dhe Xhenslila

Lind vajza e Xhensilës dhe Besit, ja EMRI i veçantë që i kanë vendosur

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë bërë sot prindër për herë të parë. Në jetë ka ardhur vajza e tyre, ndërkohë...

Lajmet e fundit