Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

behar

Rreshje shiu deri të enjten, dielli rikthehet në fundjavë

Moti i vranët dhe rreshjet e shiut janë rikthyer në disa qytete shqiptare dhe pritet të vijojnë edhe në 4 ditët e në vijim....

Lajmet e fundit