Tirana
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
51 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

behar mera

Nipat e vegjël zihen për të, përlotet aktori i humorit Behar Mera: Shpirtrat e mi…

Aktori i njohur i humorit, Behar Mera është përlotur nga një video e ëmbël e nipave të tij. Teksa ishte i...

I vjedhin Instagramin, Behar Mera bie pre e hakerave

Aktorit shqiptar Behar Mera i është hakuar profili i tij në Instagram dhe i është cenuar e drejta mbi pavarësinë e të dhënave personale....

Të kapur dorë për dore, Behar Mera prezanton nipin

Behar Mera është një nga aktorët që ka kontribuar shumë në skenën shqiptare, me role dhe shfaqje nga më të ndryshmet, kryesisht humoristike. ...

Aktori i madh i humorit shqiptar bëhet gjysh nga vajza, moderatorja e njohur sjell në jetë fëmijën e parë

Një nga aktorët që ka kontribuar shumë në skenën shqiptare, me role dhe shfaqje nga më të ndryshmet, kryesisht humoristike, sot është bërë gjysh....

Lajmet e fundit