Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
39 %
1.5kmh
75 %
Pre
14 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
Mar
14 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Behar Haxhiu

Kryedemokrati i Kurbinit LETËR KQZ-së dhe Misionit të OSBE/ODHIR: Jo zgjedhje më 30 Qershor, do protestojmë

Kreu i deges së PD-së Kurbin Behar Haxhiu pas takimit me strukturat e drejtuese ka dhënë një deklaratë për mediat. Ai...

Lajmet e fundit