Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

behar gjoka

Tha se Skënderbeu ka qenë serb, studiuesi shpërthen ndaj Paskal Milos: Në ’97 e thërrisnin Mbaskal, është historian i Enverit që ecën në marrëzi

Deklarata e bërë kohë më parë nga historiani Paskal Milo në një emision se heroi ynë kombëtar Skënderbeu ka qenë sllav dhe familja e...

Lajmet e fundit