Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

behar bajri

Vrasje dhe trafikime, ekstradohet nga Hollanda Behar Bajri, pjesë e grupit kriminal

Arrestohet dhe ekstradohet nga Holanda Behar Bajri. Behar Bajri është anëtar i grupit kriminal “Bajri”, i cili në bashkëpunim me anëtarët...

‘LËMSHI’/ Ky nuk është BEHAR BAJRI, gazetari publikon FOTOT nga kafja

Personi në foto nuk është i arrestuari Behar Bajri.   Kështu qartëson gazetari Basir Çollaku i cili ka pirë sot një...

SHOKUESE/ Kush është MONSTRA Behar Bajri, mori peng 15 vjeçaren dhe e VRAU! Pistoleta e ‘tradhëtoi’

Behar Brajoviq (Bajri) është një nga emrat e arrestuar falë operacionit “Oazi” shtrirë në Tiranë, Shkodër dhe Hollandë që çoi në pranga 11 persona....

Lajmet e fundit