Tirana
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
45 %
3.6kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

begetti

Sulmohet në Britaninë e Madhe Francesco Becchetti për shkatërrimin e klubit anglez

Biznesmeni italian Francesco Becchetti i shpallur në kërkim nga Shqipëria për pastrim parash, dhe që prej kohësh besohet se jeton në Britaninë e Madhe,...

Për çfarë ndihet nostalgjik Adi Krasta ndërsa përmend Agon Channel???

Duket se Adi Krasta po e ndjen që është jashtë ekranit. Sot si ditë e dielë, kur ai duhet të kishte në fakt shoën...

Lajmet e fundit