Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

begeti

U padit nga Francesco Beccheti, Shqipëria fiton në arbitrazh, kjo është shuma marramendase që do paguajë biznesmeni

Republika e Shqipërisë u padit në Tetor 2014, në Arbitrazhin Ndërkombëtar të Dhomës Ndërkombëtare të Tregtisë (“Arbitrazhi i ICC”) nga shoqëria Hydro S.R.L., i...

Provokon Sonila Meço, takon në Londër biznesmenin e fuqishëm dhe paralajmëron rikthimin në Top Channel (EMISIONI I RI)

Pas largimit të Sokol Ballës nga pozicioni i drejtorit ekzekutiv në Top Channel dhe drejtimit të emisionit politik “Top Story”, të shumtë kanë qenë...

Lajmet e fundit