Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Beg Morina

VDES live në Facebook shqiptari në mes të autostradës, shokohen të gjithë miqtë (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë dhe tejet e rëndë ka ndodhur mbrëmë në orët e vona të natës.   Beg Morina, nga...

Lajmet e fundit