Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Before the Flood

Thirrja e Leonardo DiCaprio-s: Secili të reagojë menjëherë për të shpëtuar planetin

Përballë urgjencës për të zhdukur ngrohjen globale, ylli amerikan Leonardo DiCaprio i kërkon secilit të veprojë duke ndryshuar sjelljet në konsum dhe mbi të...

Lajmet e fundit