Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

befason këngëtarja shqiptare

‘Kam paratë e mia, nuk kam nevojë të më blejë njeri dhurata’, befason këngëtarja shqiptare

Pas koncerteve dhe angazhimeve të shumta në botën e muzikës, Bebe Rexha duket se ka marrë përfitime të mëdha. Në një...

Lajmet e fundit