Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Befason gazetarja shqiptare: Pjesa më e madhe e femrave në TV kanë aftësi gojore të zyra e shefit (VIDEO)

Befason gazetarja shqiptare: Pjesa më e madhe e femrave në TV kanë aftësi gojore të zyra e shefit (VIDEO)

Gazetarja e njohur e showbizit shqiptar Aulona Musta di gjithmonë të jetë në qëndër të vemendjes.  Prej kohësh Aulona dhe Fatma...

Lajmet e fundit