Tirana
scattered clouds
15 ° C
15 °
15 °
44 %
2.6kmh
40 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Befasojnë çiftet mbretërore

Befasojnë çiftet mbretërore, shfaqet pas 5 muajsh të katërt bashkë

Mbrëmjen e djeshme dy çiftet e njohura mbretërore, Meghan Markle, Princ Harry dhe Kate Middleton, Princ William u bashkuan sërish me njëri-tjetrin në një...

Lajmet e fundit