Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

beer latif

Latifi nga Lazarati krijoi këtë birrë amerikane që mban emrin e tij (Foto)

Kjo birrë që shihni në foto është krijuar nga një lazaratas me emrin Latif. Birra ka një shje të veçantë, mjaft origjinale dhe pritet...

Lajmet e fundit