Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

bedri hoxha

Kush mori pjesë dhe kush e bojkotoi “foltoren” e Sali Berishës sot në Burrel

Ish-kryeministri Sali Berisha u ndal sot në "foltoren" e radhës në Burrel, ku u prit nga demokratët e këtij qyteti. Dy ish-deputetët Bedri Hoxha dhe...

Dogjani mbledh për Vit të Ri, deputetët që Basha i la jashtë Parlamentit (FOTO)

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Asllan Dogjani ka organizuar gjatë ditës së djeshme një drekë në një prej restoranteve të kryeqytetit, që servirin ushqime tradicionale ...

Reagon PD Mat: Sulmi ndaj Hoxhës jo për motive politike

Dega e Partisë Demokratike në Mat ka dënuar sulmin ndaj ish-deputetit demokrat Bedri Hoxha. Në deklaratën e PD-së të lëshuar për mediat...

Zbulohet pse u rrah sot deputeti i PD, konflikti i hershëm me ish-drejtorin e burgjeve

Demir Çupi ish-drejtor i Burgut të Burrelit ka kërkuar të kandidojë për kryetar të Partisë Demokratike në zgjedhje brenda partisë në vitin 2014. Por...

“Prap ke ardhur këtu o plehrë?”, deputeti tregon si u dhunua nga Demir Çupi: “Është një monstër”

Bedri Hoxha, ish deputeti i goditur këtë të dielë në Burrel shprehet se të gjitha gjasat të çojnë të mendosh se dhuna erdhi për...

Dhunohet deputeti, Policia procedon autorin (EMRI)

Policia e Burrelit ka regjistruar denoncimin e bërë nga deputeti i dhunuar Bedri Hoxha, si dhe ka proceduar në gjendje të lirë autorin, Demir...

Ja kush e dhunoi Bedri Hoxhën, punon në Bashki dhe është i afërm i deputetes demokrate

Deputeti Bedri Hoxha është qëlluar në hyrje të Pallatit të Kulturës në Burrel nga Demir Çupi, i afërm i deputetes tjetër demokrate Dhurata Çupi....

Dhunimi i deputetit, Patozi: U qëllua se është kundërshtar i Bashës

Astrit Patozi ka reaguar lidhur me incidentin e ndodhur në Burrel ku u dhunua nga i afërmi i deputetes Dhurata Çupi, deputeti tjetër demokrat...

Hoxha nuk pendohet: Më vjen keq që vezët nuk e kapën Ramën

Situata në seancën plenare të ditës së djeshme në Kuvendin e Shqipërisë ka qenë tejet e tensionuar. Kjo për shkak...


Lajmet e fundit