Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bedri E

Ushtron dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij, arrestohet 34-vjeçari (Emri)

Një 34-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij. ...

Lajmet e fundit