Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

becoming

Libri i Michelle Obama, ndër dhuratat më të padëshiruara për Krishtlindje

Libri i Zonjës së Parë, Michelle Obama është një nga dhuratat më të padëshiruara për Krishtlindje. Në SHBA, Australi dhe Britaninë...

Lajmet e fundit