Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bebin tim

Rashel Kolaneci publikon FOTON, prezanton “bebin” e saj

Rashel Kolaneci mbetet një nga femrat më të komentuara të showbizzit shqiptar. Ajo di të tërheqë gjithnjë vëmendjen dhe ia arrin më së miri....

Lajmet e fundit