Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

bebi

VIDEO/ Kina s’heq dorë nga masat e rrepta të Covid edhe pse vendi “zien” nga protestat, gruaja lind në oborrin e spitalin se nuk...

Kina duket se nuk ka ndërmend të heqë dorë nga masat e rrepta anti-Covid edhe pse vendi po përballet me një valë protestash. E teska...

Florian Marku do të bëhet baba për herë të dytë, boksieri me bashkëshorten zbulojnë gjininë e bebit

Boksieri shqiptar, Florian Marku, po shijon në maksimum jetën e tij teksa fitoret në ndeshjet e tij nuk rreshtin së mbaruari. Pas suksesit historik në...

Në pritje të ëmbël, Sara Hoxha zbulon gjininë e bebit (VIDEO)

Sara Hoxha dhe Ledion Liço do të bëhen prindër për herë të tretë. Lajmin e bukur e bëri me dije në emisionin  “Ëndërrtjerrësit”. Moderatorët uruan...

7 mënyra si ta qetësosh bebin tënd kur qan

Makthi më i madh i nënave të reja është kur fëmija fillon të qajë e nuk dinë nga t’ia nisin që ta qetësojnë. Si...

Tuna bën urimin special për Fiter Bajram dhe zbulon portretin e vogëlushit të saj në këtë ditë të shenjtë

Pak ditë më parë Tuna suprizoi të gjithë teksa bëri publike lajmin se ishte bërë nënë për herë të dytë. Përmes disa fotove në Instagram...

Almeda e Tolga prindër për herë të parë, del FOTO e familjes së re, pak pas lindjes së Efehan

Ish-Miss Shqipëria Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan janë bërë për herë të parë prindër të një djali. Pak pas...

Dëgjoi për herë të parë rrahjet e zemrës së bebit, reagimi i Almeda Abazit  do ju rrënqethi (FOTO)

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi para pak kohësh dha lajmin për pritjen e ëmbël. Almeda dhe aktori i famshëm turk Tolgahan Sayisman,...

Veliaj baba për herë të parë, zbulohet gjinia e bebit

Pas konfirmimit të lajmit për shtatzaninë e Ajola Xoxës, nga vetë çifti, tashmë është zbuluar dhe gjinia e bebit. Sipas Bordo.al...

Lajmet e fundit