Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

Bebe Rexha

“E di që mund ta bësh motra ime shqiptare”, Rita Ora inkurajon Bebe Rexhën për lojën në skenën e MTV EMA

Në Gjermani mbrëmjen e djeshme është mbajtuar “MTV EMA”, ku prezantuese ishte këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora bashkë me partnerin e saj,...

Bebe Rexha tregon për herë të parë sëmundjen nga e cila vuan: Sapo kuptova se kam…

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, shpesh herë është bullizuar dhe kritikuar për peshën e saj. Ndërkohë dhe verë Bebe ka bërë me dije...

Bebe Rexha “korr” një tjetër sukses, këngëtarja nuk i mban dot lotët (VIDEO)

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha, ka shënuar një sukses të jashtëzakonshëm me këngën më të re që ka sjellë në duet me David...

Bebe Rexha i uron të dashurit ditëlindjen, nuk kursehet me fotot në momente intime

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është një ndër personazhet më të pëlqyera dhe më të komentuara në medien rozë dhe jo vetëm. Më...

Bebe Rexha rrezaton me fustanin e zi, “merr” gjithë vëmendjen e të ftuarve në ceremoninë e veçantë (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është një ndër personazhet më të pëlqyer nga publiku shqiptar dhe jo vetëm. Ajo mori pjesë në MTV...

Bebe Rexha publikon këngën e re me David Guetta-n, shfaqet duke dredhur të pasmet (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është një ndër personazhet më të pëlqyer nga publiku shqiptar dhe jo vetëm. Ylli i muzikës Pop është...

Bebe Rexha shfaqet me bikini në mes të rrugës, mesazhi i fortë i këngëtares

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha njihet për pozat e saj të nxehta dhe provokuese në rrjetet sociale. Bebe, me famë botërore ka publikuar...

“Zemra ime është me ju”, Bebe Rexha solidarizohet me familjet e të prekurve nga të shtënat në Teksas

Këngëtarja e famshme shqiptare, Bebe Rexha, ka shprehur solidarizimin dhe keqardhjen për familjet e të prekurve nga të shtënat me armë në Teksas. Përmes...

Video/ “Opaa”, miqtë e Bebe Rexhës e “djegin” me valle: T’i tregojmë botës për muzikën shqiptare

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret shqiptare më të suksesshme dhe me famë botërore. Edhe pse është rritur larg Shqipërisë, Bebe asnjëherë nuk e ka...

FOTO/ Bebe Rexha “merr vëmendjen” e të ftuarve në ceremoninë e dasmës së shoqes së saj, e shoqëron i dashuri

Aktorja e famshme e Hollywood, Paris Hilton, i ka dhënë fund beqarisë, duke kurorëzuar në martesë lidhjen e dashurisë me sipërmarrësin Carter Reum. Ceremonia luksoze...


Lajmet e fundit