Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bebe rexha tirane

Bebe Rexha publikon videon me 20 mijë shqiptarë në shesh: Ky është momenti i jetës time

Bebe Rexha vazhdon të publikojë foto dhe video nga performanca e saj mbrëmjen e djeshme në Tiranë, ku u prit në mënyrë të jashtëzakonshme...

Bebe Rexha – Olti Currit: Mendova se do më puthje… (Video)

Blogeri Olti Curri nuk ngurroi të puthë nga kamera të gjithë ndjekësit e tij teksa njoftoi për koncertin e organizuar nga T-Mobile, ku do...

Këto janë disa nga hitet që Bebe Rexha do të performojë pas pak në Tiranë (Video)

Rreth orës 21:00 këngëtarja me origjinë shqiptare, e famshme në të gjithë botën, Bebe Rexha do të performojë përpara fansave të saj në Tiranë....

Vajza e zyrtarit të lart shqiptar ishte në aeroport për të pritur Bebe Rexhën

Bebe Rexha ka padyshim edhe fansat e zjarrtë në Shqipëri, ndërsa në aeroportin “Nënë Tereza” ku ajo ka zbritur pasditen e sotme, është takuar...

Këto janë këngët fantastike të Bebe Rexhës që ju nuk e dini që ekzistojnë (Video)

Bebe Rexha ndodhet sot në Tiranë dhe nesër në mbrëmje do të jetë përpara fansave në koncertin që organizohet në sheshin “Nënë Tereza”. ...

Më në fund, Bebe Rexha arrin në Tiranë, pritet nga fansat në aeroport

Bebe Rexha më në fund ka mbërritur në Tiranë. Kantautorja shqiptare është pritur nga dhjetëra shqiptarë në aeroportin “Nënë Tereza”, në Rinas. “Sapo...

Bebe Rexha merr avionin, nesër në Tiranë për koncertin e shumëpritur nga shqiptarët

Nesër do të mbahet koncerti i shumëpritur i Bebe Rexhës në Sheshin Nënë Tereza, në Tiranë. Këngëtarja është nisur që  mbrëmë me avion nga...

Bebe Rexha një shqiptare e vërtetë, ja mesazhi në shqip për koncertin në Tiranë (Foto)

Lajmi se kantautorja e njohur me origjinë nga Dibra, Bebe Rexha, do performojë live në Tiranë, konfirmohet më në fund nga vetë ajo. ...

Bebe Rexha vjen në Tiranë për një koncert madhështor, zbuloni datën

Bebe Rexha, këngëtarja me origjinë shqiptare, tepër e suksesshme në mbarë botën, do të vijë në Shqipëri për një koncert madhështor që do të...

Lajmet e fundit