Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bebe Rexha është beqare, arsyen pse e tregon nëna e saj

Bebe Rexha është beqare, arsyen pse e tregon nëna e saj

Përgjithësisht, personazhet e famshëm të muzikës, kinemasë apo artit e kanë jetën të fokusuar në angazhimet profesionale, dhe jeta private ose mbetet në hije,...

Lajmet e fundit