Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bebe Rexha bën TË PAPRITURËN, lë skenën dhe i bashkohet turmës së fansave (VIDEO)

Bebe Rexha bën TË PAPRITURËN, lë skenën dhe i bashkohet turmës së fansave (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me videot dhe fotot që poston në rrjetet sociale. Së...

Lajmet e fundit