Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Beau Biden

Djali i ndjerë i presidentit Amerikan Joe Biden, Beau nderohet me medalje në Kosovë

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani i ka dorëzuar sot Medaljen Presidenciale për Sundimin e Ligjit për Beau Biden, djalin e ndjerë të presidentit amerikan...

Me flamurin e Kosovës pas shpine dhe i përlotur, Biden falenderon Vjosa Osmanin për medaljen që do japë për djalin e tij të ndjerë

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka deklaruar se do të ndajë Medaljen Presidenciale për “Sundim të Ligjit” për të ndjerin Beau Biden, të birin...

Në përvjetorin e ndarjes nga jeta, Vjosa Osmani vendos lule në memorialin e djalit të Joe Biden: Shërbeu larg familjes për paqen e Kosovës

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka kujtuar djalin e presidentit të SHBA, Joe Biden, Beau Biden, në përvjetorin e ndarjes së tij nga jeta. Osmani...

Lajmet e fundit