Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

beatrix

‘Anxhelina dhe Beatrix janë zënë’, Albërie Hadërgjonaj flet për herë të parë për sherrin mes dy kushërirave

Pak ditë më parë lajmi se dy kushërirat Anxhelina Hadërgjonaj dhe Betarix Ramosaj janë zënë pushtoi mediat rozë. Siç u raportua shkak për sherrin...

“Çmenden” kalimtarët, Oriola Marashi dhe Beatrix Ramosaj dalin me reçipeta në mes të rrugës (FOTO)

Përveçse janë shumë mikesha me njëra-tjetrën, Oriola Marashi dhe Beatrix Ramosaj janë ndër vajzat më të komentuara në media. Ato përfliten shpesh për fotot...

Alketa Vejsiu e prek në “tela”, Beatrix Ramosaj nuk e përmban veten dhe shpërthen në lot “live” në YFSF

Beatrix Ramosaj mbrëmjen e djeshme interpretoi këngën e Celine Dion teksa përcolli emocione të forta në sallë. Pas interpretimit të këngës...

Lajmet e fundit