Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

beatrix ramosaj

U tha se do e shohim në ekran përballë Bora Zemanit, reagon Beatrix Ramosaj dhe shuan dyshimet njëherë e mirë

Lart e poshtë prej ditësh po qarkullojnë zëra e këngetarja Beatrix do të jetë pjesë e  “Dance with me”, formatit rival të “Dancing with...

Beatrix Ramosaj i “vë flakën” bregdetit, publikon fotot e nxehta dhe ka nevojë për ju!

Breatrix Ramosaj është një ndër personazhet më të komentuar në media. Pjesëmarrja e saj në Big Bother Vip, romanca e saj me aktorin Donald...

“Nëse ata kanë gjetur lumturinë…”, Beatrix komenton për herë të parë “lidhjen” Donald-Bora

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka komentuar për herë të parë zërat se Donaldi dhe Bora janë lidhur. Bukuroshja shqiptare nga Kosova u përfshi në një...

Shoqja e Beatrix Ramosaj tregon si reagoi ajo kur zbuloi “rikthimin” e Borës me Donaldin: Ishim në lokal dhe…

Gjatë këtyre ditëve në mediat kanë bërë bujë fotot e kapura të Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, të cilët  u panë teksa bisedonin në...

VIDEO/ Beatrix “shpërthen” në lot, shfaqet duke qarë: Më keni mallkuar, nuk do e ul më kokën dhe të hesht

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka reguar për herë të parë pas daljes së saj nga shtëpia më e famshme e Big Brother Vip, për situatën...

Hakmarrje ndaj Donaldit? Çfarë bëri mami i Beatrix për Ilirin që i habiti të gjithë

E ëma e Beatrix Ramosajt së fundmi i ka lënë të gjithë me “gojë hapur”. Ajo ka publikuar në “InstaStory”, një video ku Trixa...

“Më fyen se dashurova”, Beatrix për herë të parë “hap zemrën”: Qëndrova në këmbë para varrit të babait tim, ndërsa kur mu bë gjyqi...

Beatrix Ramosaj ka folur për herë të parë për të gjithë rrugëtimin e saj brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Ajo ka sqaruar shumë...

E PAPRITUR/ Beatrix Ramosaj “rikthehet” në shtëpinë e BBV

Lart e poshtë po thuhet që këngëtarja Beatrix Ramosaj pritet që mbrëmjen e sotme të shkojë në shtëpinë e Big Brother Vip për të...

VIDEO/ PAPRITUR Beatrix publikon KËNGËN për Donaldin: Lëre ç’a thonë, fjalët e njerëzve s’kanë vlerë

Ashtu si premtoi Beatrix Ramosaj ka sjellë këngën e saj të parë pas daljes nga shtëpia e Big Brother Vip. E përballur me kritikat e...

Beatrix Ramosaj “bëhet e gjallë”, reagon për herë të parë pas daljes nga Big Brother: Nëse Donaldi…

Pas daljes nga shtëpia e Big Brother, Beatrix Ramosaj, nuk u bë më e “gjallë”. Ajo vendosi që mos të bënte asnjë reagim në...

Lajmet e fundit