Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

beatriks

Ngatërresa e çmimit mes Valonit dhe Beatriksës bëri bujë, flet për herë të parë këngëtari: Vera dhe Alketa e kanë bërë me dashje

Ngatërresa e fituesit në spektalin “Your Face Sounds Familiar” mes Beatriks Ramosajt dhe Valon Shehut u interpretua në forma të ndryshme nga të gjithë....

Lajmet e fundit