Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

BEAN

Kush është BIZNESMENI i parë që kontribuon për konviktet, Veliaj i jep medaljen e mirënjohjes (EMRI)

Thirrjes së kryeministrit Edi Rama dhe Erion Veliajt ‘për të dhënë një dorë’ në rikonstruksionin e konvikteve në “Qytetin Studenti”, iu përgjigjën disa nga...

Lajmet e fundit