Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

be shba

Dështojnë diskutimet për tregëtinë e lirë mes BE dhe SHBA

Ministri i Ekonomisë i Gjermanisë, Sigmar Gabriel, ka thënë këtë të dielë se bisedimet për Tregtinë dhe Investimet e Partneritetit Transatlantik (TTIP), marrëveshja për...

Lajmet e fundit