Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

BE mbështet krijimin e KLGJ e KLP: Hap vendimtar në zbatimin e Reformës në Drejtësi

BE përshëndet krijimin e KLGJ e KLP: Hap vendimtar në zbatimin e Reformës në Drejtësi

Shefat e e Misioneve të BE-së në Shqipëri kanë reaguar pak momente më parë pas hedhjes së shortit dhe zgjedhjes së anëtarëve të Këshillit...

Lajmet e fundit