Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

be jug te vendit

Pas humbjes së mandatit deputeti i PD shfaqet tepër sportiv

Deputeti i dhe Sekretari i Përgjithshëm në PD Arben Ristani nuk arriti ta marrë mandatin për të qenë pjesë e Parlamentit të ardhshëm. ...

Lajmet e fundit