Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

baza luftarake

Të armatosur deri “në dhëmbë” me 18 baza LUFTARAKE, Artan Hoxha zbulon si u goditën natën vrasësit me pagesë: Rekrutonin persona që punonin në...

Gazetari investigativ Artan Hoxha zbuloi detaje të reja në lidhje me hetimet që zbuluan 18 bazat ku magazinoheshin dhe modifikoheshin armatime të ndryshme luftarake në Tiranë...

Lajmet e fundit