Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

batutat

Batutat e Ramës me Blendi Gonxhen: Sikur gabimisht ka lindur mbi dy këmbë se duhet të kishte lindur mbi 4 rrota

Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë dje në hapjen zyrtare të edicionit të parë të panairit të makinave në Shqipëri, "Automotive Fair Albania". Ai...

Batutat me Tërmet Peçin në Tepelenë, Rama: Te Ura e Leklit do shkojmë bashkë se mos na e hedhin Tritanin në Vjosë

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Tepelenë në takimin e rradhës elektoral ku është pritur me një atmosferë labçe me këngë iso-polifonike. ...

Pas Angela Markelit, Edi Rama ‘bën për vete’ edhe kryeministrin e Kinës, Li Keqiang shkrihet gazit

Kryeministrit Edi Rama një meritë nuk ia hedhim dot poshtë, aftësinë për batuta. Në foton e përbashkët të samitit 16+1 mes Kinës dhe vendeve...

Rikthehet Nard Ndoka, ja ku mund t’i dëgjoni batutat e radhës

Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Nard Ndoka është rikthyer sërish te ato që ai di të bëjë më mirë, te batutat. Ndoka ka qenë...

Mbesa e Berishës komenton Metën: Gjynah i shkreti…

‘Supermbesa’ e ish-kryeministrit Sali Berisha, Dasara Malltezi ka lënë pas librat dhe ka filluar të komentojë politikanët shqiptarë. Një lajm që fliste...

Batutat/ Fino: Falenderoj Blushin për ato që tha. Meta: Të lumtë, e mbajte fjalen

Ish-kryeministri Bashkim Fino përpara se të niste fjalën e tij në Kuvend për projekligjin e pushtetit vendor, ka komentuar deklaratat e kolegut të tij...

Lajmet e fundit