Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

batuta

“Shpërndani disa batanije për ngrohje”, batutat e Korreshit: Kisha sjellë një palë çizme për ministren, por s’mi lejoi Garda! Sipërmarrësi në Lushnje i rruajti...

Deputeti demokrat Saimir Korreshi në fjalën e tij në Kuvend nuk i ka kursyer batutat. Ai u shpreh se i kishte sjellë ministres së...

“Bo, bo, ky përton të shkruaj fjalim të ri, copy-paste fjalimet edhe pas tetë vjetësh”, batuta e Edi Ramës kur Basha mbante fjalën në...

Seanca parlamentare e diskutimit të qeverisë së re në Kuvendin e Shqipërisë nuk ka kaluar pa batuta mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës, pasi...

Vuçiç e Rama me batuta “live”, presidenti serb: Çfarëdo të thotë Edi, unë e mbështes. Rama ia kthen: Ti do të të them për...

Kryeministri Rama dhe Presidenti serb Aleksandër Vuçiç kanë shkëmbyer batuta mes tyre në Forumin Ekonomik Rajonal që po mbahet në Shkup. Vuçiç ka thënë...

Rama batuta me të rinjtë në Korçë: Ishte në këmbë dhe po shikonte atë vajzën aty, e dashke edhe kryetare zotrote

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka zhvilluar një takim me mbështetësit e Partisë Socialiste në Korçë. Gjatë fjalës së tij, ai ka thirrur...

“Hajde se janë të bukura këto me shkop”, Basha s’lëviz nga vendi në emision: S’e kam qejf shkopin! Fevziu: Do të bëhesh dhe kryeministër...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është i ftuar në emisionin Opinion përballë gazetarëve, por gjatë debatit nuk kanë munguar as situatat humoristike. Gazetari Blendi...

‘Çe ke në terezi ti, i fut një tralala edhe…’, disa nga batutat e filmave dhe komedive shqiptare që përdoren edhe sot (Cila është...

Filmat shqiptarë i kemi parë që kur kemi qenë të vegjël, dhe prej tyre kemi marrë shumë batuta që i përdorim edhe sot në...

‘Ja, u lodh njëri, i futi kurrizin murit dhe fiku dritën’, Rama batuta me banorët e Thumanës: Zoti e bëri këtë punë, unë do...

Kryeministri Rama gjatë prezantimit të projektit të ndërtesave të reja që do të ndërtohen në Thumanë, ka marrë edhe pyetje nga banorët e pranishëm....

Aleksandër Frangaj pret Berishën te dera: Këtë vajzën e kemi demokrate! Si ia kthen ish-kryeministri (BATUTAT-VIDEO)

Ish-kryeministri Sali Berisha ishte mbrëmë i ftuar në emisionin 'Opinion' në Tv Klan. Berisha foli mbrëmë përballë gazetarëve për krizën politike në vend. ...

Tha se do fitojë bashkitë e djathta, Voltana Ademi i përvishet Ramës: Vendi nuk bëhet me batuta

Kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi ka reaguar pas deklaratave të kryeminirit Edi Rama se do të fitojë bashkitë e djathta. Me tone të...

RAMA nuk kursen BATUTAT në Maliq: Nga jashtë mirë dukem, por FILXHANI i Monikës nuk thotë ashtu (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka monitoruar punimet e aksit të Maliqit, si dhe ka takuar dhjetëra qytetarë të kësaj zone. Rama ka...

Lajmet e fundit