Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Baton Haxhiu

Baton Haxhiu: Nuk do dëshiroja që Doktori të përjetonte këtë fund! Keqardhje se i është përfshirë dhe familja

Analisti Baton Haxhiu thotë se “nuk do ta dëshironte këtë fund” për ish-kryeministrin Sali Berisha, pas vendimit të DASH për ta shpallur non-grata. Në emisionin...

Mero Baze ‘përplaset’ me Baton Haxhiun për rezultatin e Gjirokastrës: Me rezultatin 2 me 2 çuditet edhe vetë PD-ja

Mero Baze duket se është kundër Baton Haxhiut përsa I përket deklaratave për rezultatin që do të prodhojë qarku i Gjirokastrës. Sipas exit-poll që janë...

“Kush është Leonardo Di Caprio?”, Baton Haxhiu kundër aktorit: Nuk mundet që ai të flasë për Vjosën

Aktori i njohur Leonardo Di Caprio ka qenë shumë aktiv lidhur me tematikën e lumit Vjosa dhe mundësinë për t’u ndërtuar një HEC në...

PLAS në studio, kontrollori i kthehet Baton Haxhiut: Për 23 vite kam mbajtur b*thën tënde të sigurt në ajër

Ka plasur keq debati mes analistit Baton Haxhiu dhe kontrollorit të Rinasit Andel Trebicka.Fillimisht ka qenë analisti që tha në studion e emisionit “Opinion”...

Baton Haxhiu: Vizita e Ramës në Paris tregon vlerësimin që kanë për kryeministrin; Bushati: Fotoja me Macron-in ka aq vlerë sa foto e Bashës...

Analisti Baton Haxhiu e ka cilësuar një vlerësim që i është bërë kryeministrit vizitën e sotme të Edi Ramës në Paris, pas ftesës së...

Baton Haxhiu krahasoi vrasjen e Klodian Rashës me vrasjet e 21 janarit, reagon Sali Berisha: Policia mori lavdërime në 22 janar, asnjë demostrues nuk...

Gazetari Baton Haxhiu e krahasoi vrasjen e 25 vjeçarit Klodian Rasha me vrasjet e 21 janarit 2011, pork a ardhur reagimi i menjëhershëm i...

‘Mos, Lul, mos’, deklarata e fortë e gazetarëve për Bashën: Ke qenë në seancën gjyqësore kundër Fatmir Limaj dhe shoqëruesit të Rugovës

Kreu i PD Lulzim Basha i ftuar në “Opinion” është vënë përballë gazetarëve dhe u është përgjigjur pyetjeve të tyre në lidhje me akuzat...

Gazetari akuzon Bashën: Do të fshehësh të kaluarën profesionale në Kosovë; kryedemokrati: Pse duhet ta fsheh, jam përgjigjur pa…

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha është i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”, ku është përballur me një akuzë nga gazetari Baton...

Befason gazetari kosovar: Avioni nuk mundi të ulej për shkak të motit të keq, Kadri Veseli u hodh për t’u nisur drejt luftës në...

Gazetari kosovar Baton Haxhiu ka bërë një deklaratë befasuese për ish-kreun e PDK, Kadri Veseli, i cili ndodhet në Hagë pasi akuzohet nga Gjykata...

Tre drejtuesit e UÇK në Hagë, gazetari bën deklaratën e fortë: Avioni në Kosovë prej 2 ditësh

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, Kadri Veseli dhe Rexhep Selimi kanë udhëtuar sot drejt Hagës për tu paraqitur pranë Gjykatës Speciale, pasi akuzohen për...

Lajmet e fundit