Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

bathore

Makina përplaset me murin e shtëpisë, plagoset fëmija 2 vjeç në Bathore

Një aksident ka ndodhur këtë të mërkurë në Tiranë. Paraprakisht mësohet se një mjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me murin rrethues...

VIDEO/ E rëndë në Bathore, gruaja rreh në mes të rrugës gruan e moshuar

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Bathore, Tiranë. Në videon më poshtë shihet se si një grua dhunon barbarisht në mes...

Rama poston foto nga kopshti “Gjeniu i vogël”: Disa të rinj të talentuar po pikturojnë personazhe vizatimorë për vogëlushët

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga kopshti “Gjeniu i vogël”. Rama poston foto nga kopshti dhe shkruan se një ekip të...

E rëndë në Bathore, një person vret kunatën për çështje morali (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur këtë pasdite në Bathore, Tiranë. Mësohet se në këtë zonë ka ndodhur një...

Rrahën me grushta 24 vjeçarin dhe i copëtuan makinën, arrestohen 2 vëllezërit në Bathore

2 vëllezër janë arrestuar në Bathore pasi kanë rrahur një 24 vjeçar me grushta. 2 të arrestuarit pasi e  kanë rrahur,...

Plas goma e makinës në gomisteri, vdes 28 vjeçari në Bathore (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 12:04 në Bathore, ku ka mbetur i vdekur një 28 vjeçar nga plasja e gomës së...

Kërcënoi me thikë dhe vodhi bizhuteritë në Bathore, arrestohet 25 vjeçari

Policia e Tiranës ka arrestuar autorin e grabitjes me dhuë në një banesë në Bathore. A.M, 25 vjeç, banues në lagjen...

Me pistoletë në lokal, arrestohet 45-vjeçari në Tiranë

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 45-vjeçar që qarkullonte me armë zjarri pa leje. Arrestimi i tij erdhi pas...

Shmanget tragjedia në Tiranë, 14 vjeçari ngatërron shishen e ujit me të HELMIT

Një tragjedi është shmangur ditën e djeshme në Bathore të kryeqytetit, ku një i mitur ka ngatërruar shishen e ujit të pijshëm me atë...

Lajmet e fundit