Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

bastet online

Braçe shfleton shtypin e ditës dhe habitet fare: Ç’është kjo faqe me koefiçente bastesh?!

Zv.kryeministri tanimë, Erion Braçe është habitur sot kur ka shfletuar shtypin e mëngjesit dhe ka lexuar një faqe me koeficentë bastesh në Panorama Sport....

GODITET MAFIA e basteve ONLINE, arrestohen 68 persona (Mbi 4.5 miliardë PASURI)

Goditet mafia e basteve online në Itali. Tre hetime të ndryshme të prokurorisë së Barit, Reggio Calabria dhe Catania, koordinuar nga...

Lajmet e fundit