Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

bashkite dhe zonat

Hidhet SHORTI në KQZ, hapen 10% e kutive të votimeve në gjithë Shqipërinë, rinumërimi fillon të premten (BASHKITË DHE ZONAT)

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka hedhur sot shortin për hapjen e kutive të votimit në të gjithë Shqipërinë, shkruan newsbomb.al. 10% e kutive do...

Lajmet e fundit