Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

Bashkimi Kombetar

Diplomatja Edita Tahiri: Bashkimi kombëtar është një ëndërr e madhe, nuk e ndalojmë dot

"Çështje e bashkimit kombëtar është një ëndërr e madhe e vazhdueshme, nuk ka lindur sot, por ka lindur qysh në Lidhjen Shqiptare të Prizrenit."...

Sondazhi: Më shumë e duan shqiptarët e Kosovës apo të Shqipërisë bashkimin kombëtar?

Fondacioni Kosovar për Shoqëri Civile (KFOS) dhe Fondacioni Shoqëria e Hapur për Shqipëri (OFSA), kanë realizuar një hulumtim të opinionit publik, të parin e...


Lajmet e fundit