Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Bashkim Shehu

Mitingu i socialistëve sot pasdite, Bashkim Shehu mesazh kryeministrit: Mos guxo Kukësin, Edi Rama!

Kryeministri Edi Rama, këtë pasdite do të jetë në qytetin verior të Kukësit. Shefi i qeverisë do të mbante mitingun me...

Përplasjet për KZAZ-në, kryebashkiaku mesazh Ramës: Në Kukës do digjesh me zjarrin që po ndez vetë

Kryetari i Bashkisë së Kukësit, Bashkim Shehu, ka reaguar për arrestimin e qytetarëve dhe punonjësve pas përplasjeve me policinë e rendit për KZAZ-në. ...

Ironizon kryebashkiaku: Rama erdhi në Kukës me helikopter sepse nuk kishte lekë për…

Kryebashkiaku i Kukësit, Bashkim Shehu ka komentuar sërish procedimet penale ndaj disa protesteusve , të cilët i bllokuan rrugën kryeministrit Edi Rama dy ditë...

“Oh ç’derexhe”, Rama ironizon kryebashkiakun e Kukësit: Merret me prita në shekullin XXI, duan dhe vota pastaj

Kryeministri Edi Rama ironizon tentativën e kryebashkiakut të Kukësit, Bashkim Shehu, dhe një grupi protestuesish për t’i bllokuar rrugën gjatë vizitës në këtë qytet....

Kreu i Bashkisë së Kukësit KËRCËNON live Ramën: Tarifë zero ose nuk…

Kryetari i Bashkisë së Kukësit, Bashkim Shehu ka reaguar për herë të parë pas deklaratës së kryeministrit Rama për vendosjen e taksës, ku ky...

Kryebashkiaku i Kukësit zbulon telefonatën me Ramën: Ia kam thënë, nuk e dinte as drejtori i policisë

Kryebashkiaku i Kukësit, Bashkim Shehu ka rrefyer se është munduar ta “paralajmërojë” kryeministrin Edi Rama lidhur me vendimin për aplikimin e tarifës në Rrugën...

Kallëzohet në Prokurori kryetari i Bashkisë Kukës. Ja përse akuzohet

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar në Prokurori kryebashkiakun e Kukësit, Bashkim Shehu, për shpërdorim të detyrës dhe abuzim me fondet publike. ...

Basha kërkon qeveri teknike, por ky demokrat bashkëpunon shumë mirë me ministrin e Ramës

Ndonëse Partia Demokratike dhe zyrtarët e saj e konsiderojnë tashmë të rrënuar qeverinë e kryeministrit Edi Rama dhe kërkojnë qeveri teknike, i të njëjtit...

Kur kryetari përplas grushtin. Në Kukës, bashkia dhe kompanitë në shërbim të qytetarëve deri në orët vona

Kritika me tone të larta e kryetarit të Bashkisë Kukës, Bashkim Shehu, për administratorët dhe kompanitë përgjegjëse për hapjen e rrugëve nga dëbora, mesa...

Lajmet e fundit