Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

bashkim kombetar

Spartak Ngjela: Aleksandër Vuçiç një model skizofrenik, çmenduria e dytë e Beogradit do na japë mundësinë e bashkimit kombëtar dhe marrjes së territoreve shqiptare...

Nga Spartak Ngjela Është e vështirë dhe mëkat historik, kur një popull drejtohet nga një lider i paaftë por edhe i çmendur. l. Shqiptarët, për fat të...

Drejtori i Mitrovicës paralajmëron “bashkimin kombëtar edhe me pushkë”, reagojnë serbët

Drejtori i Inspeksionit në komunën e Mitrovicës, Fidan Ademi, që është pjesë e Vetëvendosjes, partisë e cila e udhëheq qeverinë e Kosovës e edhe...

Lajmet e fundit