Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

bashkim hoxha

Iku nga “News24”, Bashkim Hoxha shfaqet në “ABC news”: Më 21 mars të ’97 nisa për herë të parë emisionin

Në 25 vite na ka ndodhur që të zgjohemi të paktën 1 herë me figurën e Bashkim Hoxhës. Për 10 vite ai punoi në...

“Asnjëherë të martën”, shkrimtari durrsak Bashkim Hoxha promovon romanin e ri

Shkrimtari durrsak, Bashkim Hoxha, ka promovuar librin e tij më të ri të titulluar "Asnjëherë të martën". “Të martën e kam pushim, nuk bëj vrasje....

25 vjet emisioni “Koha për t’u zgjuar”, Bashkim Hoxha falenderon publikun: I jepni jetë çdo ditë këtij emisioni

Gazetari dhe publicisti Bashkim Hoxha njofton se sot, bëhen plot 25 vite nga nisja e emisionit të tij "Koha për t'u zgjuar". Një emision...

“Një shaka e vogël me vdekjen”/ Politikanë, lexues dhe figura të njohura të letërsisë, të gjithë bashkë për romanin e ri të Bashkim Hoxhës

"Një shaka e vogël me vdekjen!" Kështu titullohet romani i ri i shkrimtarit dhe gazetarit Bashkim Hoxha. Romani i zhvillon ngjarjet e tij në...

40 vite pas premierës së filmit “Në çdo stinë”, Anisa Markarian “kthehet pas në kohë” dhe tregon me detaje prapaskenat

Kanë kaluar 40 vite nga premiera e filmit “Në çdo stinë”, i cili për herë të parë u shfaq në në Pallatin e Kulturës...

Dalin pamjet nga Durrësi, breshëri plumbash ndaj kunatit të Lul Berishës, ja si i zunë pritë atentatorët (VIDEO)

Newsbomb.al siguron pamjet filmike të atentatit të ndodhur disa ditë më parë në Durrës, ku mbeti i plagosur kunati i Lul Berishës, Plarent Dervishaj...

Ilir Meta takon Bamir Topin, ja çfarë i ka bërë bashkë dy Presidentët

Presidenti Ilir Meta dhe ish-Presidenti Bamir Topi, janë bërë bashkë. ‘Sebepliu’ është gazetari i njohur Bashkim Hoxha i cili sot mbush...

Degjeneron situata në emisionin e Bashkim Hoxhës, telefonuesi nuk përmbahet (VIDEO +18)

Situata ka dalë nga kontrolli në emisionin e Bashkim Hoxhës. Një telefonues i është ankuar moderatorit por kur ka ndeshur në...

Lajmet e fundit