Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Bashkim Fino

Vajza e Bashkim Finos anëtare e PS-së, Braçe: Sa mungon ti, krenohu për Megin tënd

Megi Fino, vajza e Bashkim Finos, njoftoi ditën e djeshme në 30-vjetorin e PS se do të jetë anëtare e kësaj partie. Në lidhje me...

Me lot në sy, vajza e Bashkim Finos hap kongresin e PS dhe emocionon socialistët me sekretin e familjes: Mendova se e munda babain,...

Ditëlindjen e PS-së, një eveniment i madh që zhvillohet në ‘Air Albania” e hapi me fjalën e saj emocionuese, Megi Fini, vajza e të...

Njëra merr mandatin e Bashkim Finos dhe tjetra të Tom Doshit, betohen në Kuvend dy deputete e reja (FOTO)

Gentiana Cakrani dhe Jetmira Rraboshta, janë dy deputete e reja të Kuvendit të Shqipërisë. Ato morën sot mandatet, njëra të deputetrit socialist Bashkim Fino...

Ndarja nga jeta e Bashkim Finos, KQZ vendos: Ja kush do ta marrë mandatin e deputetit socialist që humbi jetën nga Covid-19

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve vendos që mandatin e politikanit socialist në Qarkun e Fierit ta marrë Gentiana Cakrani. Fino ndërroi jetë nga Covid-19 kur...

Deputetët të gjithë në këmbë, mbahet një minutë heshtje për Bashkim Finon: E humbëm atëherë kur Shqipëria po fitonte betejën me Covid

Gjatë senacës plenare ditën e sotme, Kuvendi i Shqipërisë ka mbajtur një minutë heshtje për ndarjen nga jeta të Bashkim Finos, deputetit socialist që...

Rama kujton mikun e tij: Këtu mungon Bashkim Fino që ka punuar për këtë fitore. U desh vdekja e tij që të bashkoheshim

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij të fitores sot në sheshin “Skënderbej” nuk la pa përmendur dhe ish-deputetin e ndjerë, Bashkim Fino. Nuk...

“Sot është mbledhja e parë pa ty…”, Komisioni për Çështjet Ligjore kujton Bashkim Finon (VIDEO)

Ditën e sotme është zhvilluar mbledhja e radhës e Komisionit për çështjet Ligjore, por ndryshe nga herët e tjera sot kishte një mungesë, ajo...

Një shkollë e re merr emrin e Bashkim Finos, Veliaj jep lajmin: Edhe një rrugë në Njësinë 2 do marrë emrin e Sokol Olldashit

Njësisë 2 në Tiranë do i shtohet një shkollë e re 9-vjeçare e cila do jetë gati brenda këtij sezoni asrsimor për afro 1000...

Humbi jetën nga Covid-19, KQZ-ja heq nga fleta e votimit për Fierin emrin e Bashkim FINOS

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve heq emrin e socialistit Bashkim Fino nga lista e kandidatëve për deputetë të Partisë Socialiste për Qarkun e Fierit, në...

Vuante edhe nga leuçemia, Skënder Brataj dhe Mira Rakacolli tregojnë pse nuk u vaksinua Bashkim Fino: Janë vendosur prioritete…

Ish-deputeti socialist Bashkim Fino u nda nga jeta ditën e djeshme për shkak të COVID-19, pas një beteje 1 mujore me virusin. Por Fino...

Lajmet e fundit