Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

bashkia tiranes

Bashkia jep lajmin e mirë për familjet e reja, hapen aplikimet për kreditë e buta

Bashkia e Tiranës ka rihapur programin e kredive të buta për familjet dhe çiftet e reja që duan të blejnë një shtëpi. Familjet e...

FOTOT/ Nxënësit e shkollave të Tiranës i bashkohen aksionit të Bashkisë në Ditën Botërore të Pastrimit

Në prag të nisjes së vitit të ri shkollor, qindra qytetarë dhe vullnetarë, të mbështetur nga punonjësit e ndërmarrjeve të bashkisë së Tiranës, si...

Lajmet e fundit