Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

Bashkia Lushnje

Edi Rama shkarkoi Fatos Tushen se u arrestua nga SPAK, emërohet kryetari i ri i Bashkisë së Lushnjes

Eriselda Sefa do të jetë kryebashkiakja e re e Lushnjës. Emërimi i saj në këtë post vjen pak ditë pasi ish-kryebashkiaku socialist Fatos Tushe...

Atentati ndaj Fatos Tushes, merret në pyetje stafi i Bashkisë Lushnje

Policia ka marrë në pyetje punonjës të administratës në Lushnje pas atentatit ndaj kryebashkiakut Fatos Tushe. 10 persona, përfshi personelin e...

“Më jep 1 mln lekë dhe perde për shtëpinë e vajzës”, kërkesat absurde të drejtorit për të ekzekutuar vendimin e gjykatës

Një milionë lekë për ekzekutimin e vendimit të gjykatës dhe kompletimi i shtëpisë me perde të reja. Ky është pazari që...

Shkolla në Lushnje në gjendje të mjerueshme, rrezikon të zërë fëmijët brenda

Godina e shkollës 9-vjeçare “Foto Puka” është kthyer në një gërmadhë që rrezikon çdo ditë jetët e nxënëseve që mësojnë aty. Stafi pedagogjik dhe...

Lajmet e fundit