Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

bashkia kavaje

Mbetjet në Kavajë, reagon kompania private: Bashkia refuzoi deklarimin e sasisë së mbetjeve! Fshehën të dhënat

Një skandal u zbulua pak ditë më parë në Kavajë, ku mbetjet depozitoheshin në landfillin illegal të Kaziasit, që ndodhet midis plazhit të Spilles...

Mbetjet në Kavajë, reagon kompania private: Bashkia refuzoi deklarimin e sasisë së mbetjeve! Fshehën të dhënat

Një skandal u zbulua pak ditë më parë në Kavajë, ku mbetjet depozitoheshin në landfillin illegal të Kaziasit, që ndodhet midis plazhit të Spilles...

Redjan Krali flet si kryebashkiak i Kavajës: Zyra m’u desh vetëm sot, nga nesër jam në terren

Pasi u betua dhe arriti të marrë me forcë Bashkinë e Kavajës, Redian Krali, kryebashkiaku i ri socialist shprehet se nga nesër nis puna...

Kryebashkiaku demokrat i Kavajës tregon shifrat: Faleminderit që nuk votuat në këtë farsë!

Kryebashkiaku demokrat i Kavajës, Isa Sakja reagon pas mbylljes së procesit të votimit në të gjithë vendin, duke falenderuar qytetarët e bashkisë së tij,...

30 qershori/ Bashkia Kavajë kërkon lirimim ambjenteve zgjedhore, mbështetës të opozitës mblidhen përpara KZAZ-së

Bashkitë e djathta vijojnë aksionin për lirimin e ambjenteve zgjedhore pas dekretit të presidentit Ilir Meta që anulloi 30 qershorin. Këtij...

U denoncua në ermisionin investigativ, dorëhiqet zv.Kryetari i Bashkisë (Foto)

Pas kësaj kamere të fshehtë, ku shfaqej qartë me zë dhe figurë Përparim Çaça duke vijuar aktivitetin e avokatisë, nuk mbeti gjë tjetër...

Kryebashkiaku i Kavajës heq nga puna pastruesit dhe pjatalarësit: Nuk më mbështeten në zgjedhje

Ndërkohë në një bisedë jashtë kamerës ai pranon se është ndikuar politikisht , duke treguar se po ndjek strategjinë e Ramës dhe të...

Isa Sakja i PD-së, kryetari i ri i Bashkisë Kavajë

Ka përfunduar numërimi i të gjitha kutive të votimit në Kavajë, për garën për kryetar Bashkie. Sipas rezultateve paraprake ka rezultuar...

Shifra në kohë reale/ Gara për bashkinë e Kavajës

PS - Dorjan Murati: 7525  Vota                              PD - Isa...

Lajmet e fundit