Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

bashkia erseke

Myslim Murrizi nxjerr fotot: Te hyrja e Bashkisë Ersekë është akoma ylli komunist me 5 cepa dhe mbishkrimi “Këshilli Popullor”, Basha po të ketë...

Ish-deputeti Myslim Murrizi ka publikuar fotot e hyrjes kryesore të bashkisë së Ersekës, teksa thotë se ende është i gdhendur mbishkrimi “Këshilli popullor” dhe...

Basha prezanton Dritan Hajron, kandidati i PAA për Bashkinë e Kolonjës

Dritan Hajro është emri i kandidatit të opozitës që do të kandidojë për kryetar Bashkie në Kolonjë. Hajro, një kandidat i propozuar nga Partia...

Lajmet e fundit