Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

Bashkia e Tiranës

Përmbytjet në Komunën e Preshevës, Bashkia e Tiranës akordon 50 mijë euro ndihmë

Sikurse premtoi pak ditë më parë kryebashkiaku Veliaj, Këshilli Bashkiak i Tiranës ka konkretizuar ndihmën për Komunën e Preshevës me qëllim lehtësimin e pasojave...

Doni të sfidoni veten në not, vrap dhe biçikletë? Regjistrohuni në Tiranathlone, gara më e madhe sportive në vend

Pas fitimit të betejës me COVID-19, Tirana po i kthehet jetës normale, e bashkë me të, edhe aktiviteteve sportive. Të gjithë të pasionuarit pas...

Lajm i mirë, Bashkia e Tiranës hap aplikimit për regjistrimin e fëmijëve në çerdhe

Në datat 07–11 Qershor 2021 në çdo çerdhe publike të Bashkisë Tiranë, do të kryhet procedura e aplikimit për regjistrimin e fëmijëve në çerdhe....

Lajmet e fundit